Команда Карітасу здійснила робочу поїздку до Чернігова

Директор з питань ідентичності та мережі Карітасу України о. Андрій Нагірняк, директор департаменту гуманітарного реагування Григорій Селещук та керівник відділу матеріальної гумдопомоги Валентин Бебик здійснили робочу поїздку до Чернігова.

Метою поїздки було вивчення потреб мешканців, що постраждали від війни та потреби громади загалом, а також вивчення спроможності місцевих парафій УГКЦ надавати та розприділяти необхідні обсяги гуманітарної допомоги та організовувати необхідну підтримку місцевим громадам, що зазнали масштабних руйнувань.

Ми не лише маємо реагувати на критичні гуманітарні виклики сьогодні. Наше завдання вже зараз думати, як відбудовувати Україну, повертати життя, туди, де його випалила війна.

Надихаючим прикладом для команди Карітасу стала зустріч з мешканцем Чернігова, будинок якого повністю розбомбили окупанти. Залишився лише фундамент і один кут від зруйнованих стін. Зараз цей чоловік  починає відбудовувати цілий будинок з цього єдиного кута. Це показовий приклад для нашої команди, для кожного з нас, для всієї України.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/