Image

Піклування в кожен дім

У березні 2020 року компанія Procter&Gamble та Карітас України об’єднали зусилля для допомоги найбільш вразливим категоріям громадян, а також тим, знаходиться в зоні ризику захворювання на COVID-19. Як все починалось можна прочитати тут.

З квітня по грудень 2020 року допомогу в межах ініціативи отримали 12 300 осіб, 100 лікарень та більше 130 установ соціального спрямування в усіх куточках України

Більше новин щодо реалізації проєкту читайте на нашому сайті за посиланням.

Про історії людей, на яких карантин вплинув чи ненайбільше та які отримують допомогу від Карітасу України та Procter&Gamble читайте в спеціальному проєкті Української правди. Життя

Натисніть для читання
Натисніть для читання
Натисніть для читання
Подяка отримувачів допомоги в місті Харкові

В межах програми Карітас України разом з компанією Procter&Gamble у жовтні-листопаді 2020 року здійснюють безпреценденту допомогу лікарняним закладам та соціальним установам по всій Україні. Це спільне реагування на нові виклики, що постають перед всіма українцями через динамічне збільшення випадків захворювання на COVID-19. Деталі за посиланням.

У лютому 2021 року продукцію компанії Procter&Gamble було передано соціальним установам та медичним закладам Чернігівської області

“Загалом пральні засоби різного типу на загальну кількість циклів прання – майже 139 000 та понад 3800 літрів універсального миючого засобу передано лікарняним та соціальним закладам Чернігівської області”, – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

Гуманітарна допомога для соціальних та медичних закладів Бориспільської громади

12 листопада 2021 року, Бориспільська міська територіальна громада отримала понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Це відбулось в рамках акції “Піклування в кожен дім” від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” та компанії “Procter & Gamble”.

Представники місцевої адміністрації зазначили, що така допомога бізнесу та благодійних організацій наразі є край важливою. “Ми дуже дякуємо за таку допомогу благодійний організаціям та колективу компанії “Procter & Gamble”, за те, що вони нам допомагають в такі не лагкі часи. Це ще раз вказує на те, що бізнес не стоїть осторінь проблем, які стосуються нашого міста та всієї України”, – сказав Євген Грона, заступник міського голови Борисполя.

“”Піклування в кожен дім” – це наша спільна акція з “Proctor&Gamble”, яка відбувається вже майже два роки. За цей період вона охопила близько 18 000 людей по всій Україні, як фізичних осіб, яким ми допомагали, 135 лікарень й медичних установ по всій країні отримали допомогу і також 177 соціальних закладів. Я дуже щасливий, що до цієї чудової статистики долучаться ще й соціальні та медичні установи міста Бориспіль”, – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.