Image

Простір, дружній до дитини

«ПРОСТІР, ДРУЖНІЙ ДО ДИТИНИ» 

Донор: Карітас Франції

Мета: Підвищення психологічної стійкості дітей та їхніх батьків, а також сприяння покращенню стосунків між дітьми та їхніми однолітками, батьками чи опікунами та їхньою громадою.

Географія: 16 просторів у Бориславі, Бродах, Підкамені, Радехові, Золочеві, Новому Розділі, Бережанах, Сокалі, Чорткові, Надвірній, Бердичеві, Старокостянтинові, Лубнах, Ніжині, Кам’янському та Дніпрі.

Цільові групи: діти віком від 0 до 17 років та їхні батьки/піклувальники.

Охоплення: 1600 дітей та 800 батьків.

Простори дружніх до дитини надають соціально-психологічну та педагогічну допомогу дітям та їхнім батькам на території 8 областей країни.

Менеджер проєкту Анна Кілас розповідає, що насамперед послуги надаються бенефіціарам, які страждають від наслідків стресових і травматичних подій. У першу чергу це багатодітні сім’ї, родини військовослужбовців та загиблих, батьки-одинаки та діти, яких виховують інші родичі через війну.

«Вони мають труднощі з адаптацією, симптоми стресу та емоційної травми, часто відчувають депресію, потребують підтримки, керівництва та допомоги», – уточнює Анна.

Головними компонентами роботи просторів є забезпечення психосоціального супроводу, покращення доступу до альтернативних можливостей навчання та освітньої підтримки для дітей, стаціонарна та мобільна робота в приймаючих громадах та притулках (шелтерах) для колективного проживання ВПО, а також проведення загальних заходів (майстер-класи, тренінги тощо), які сприяють зміцненню довіри між громадою та залученню до простору дітей, які потребують допомоги.

Заходи програми відрізняються в центрах відповідно до конкретних потреб громади чи регіону, а також запитів від відповідних категорій населення.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Та оберіть цільове призначення платежу. Дякуємо!