Image

Програма реабілітації ветеранів та їх родин, що постраждали внаслідок триваючого збройного конфлікту на сході України (Ukraine Crisis Appeal)

клікніть для переходу

Проект здійснюється за підтримки «Союзу Українських Організацій в Австралії» (AFUO – СУОА) в тісній кооперації з Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

В рамках даного проекту надається допомога ветеранам АТО/ООС, в першу чергу тим, що мають поранення та інвалідності, а також членам їхніх сімей (дружинам, дітям).

Метою є надання тих видів допомоги, які дозволять ветерану та його родині зробити найбільш потрібні кроки для налагодження повноцінного мирного життя, будуть сприяти реабілітації, реадаптації та ресоціалізації, допоможуть запобігти негативним стратегіям долання наслідків війни.

Задля досягнення цього, комплексно аналізуються проблеми ветеранської родини. Аналізуються усі напрямки де держава чи місцева влада здатні надати допомогу, визначаються ті, де виключно кошти таких проектів як даний можуть допомогти.

Пріоритет надається тим рішенням які забезпечать довготривалий ефект, нададуть ветерану впевненості та оптимізму в майбутньому, стануть «стартовим майданчиком» для наступних кроків.

Серед основних видів допомоги:

  • Медичний напрямок
  • Юридична допомога
  • Соціальна допомога
  • Психологічна допомога
  • Професійна перекваліфікація, отримання освіти
  • Допомога дітям

Географія проекту охоплює усю країну.

Серед регіональних осередків, що вже долучилися до проекту: Карітас Запоріжжя, Карітас Дрогобич, Карітас Маріуполь, Карітас Львів, Карітас Полтава, Карітас Харків.

По Києву та Київській області налагоджене успішне співробітництво з Києво-Святошинським Центром соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР).

По напрямку медичної реабілітації, організації потрібної діагностики та лікування особливо плідно реалізується робота з Міністерством у справах ветеранів – https://mva.gov.ua/ua

Новини з реалізації проекту можна прочитати за посиланням.