Image

Готуємо дітей та молодь до майбутнього

«ГОТУЄМО ДІТЕЙ ТА МОЛОДЬ ДО МАЙБУТНЬОГО»

Донори: Карітас Австрії, Карітас Іспанії, KindMission.

Мета: Сприяння розвитку та стресостійкості дітей, розвиток батьківських навичок в родинах, неформальні освітні послуги та психосоціальна підтримка.

Географія: 8 осередків Карітасу – Борислав, Броди, Дрогобич, Кам’янське, Одеса, Коломия, Івано-Франківськ та Чернівці.

Цільові групи: діти та підлітки, як місцеві, так і вимушено переселені, їхні батьки/піклувальники.

Охоплення: 800 дітей та 400 батьків.

У восьми осередках соціальні педагоги та психологи працюють з дітьми над розвитком їхніх навичок і особистісних характеристик, підготовкою до самостійного життя, профорієнтацією, спрямованою на підготовку підлітків до свідомого вибору майбутньої професії, та визначення своєї ролі в суспільстві.

Для дітей організовуються практичні заняття з фінансової грамотності, кулінарні та творчі майстер-класи, тренінги, курси іноземної мови, культурно-відпочинкові заходи, спортивні заняття та змагання.

«Даний проєкт дає можливість розвинути навички самодопомоги дітям та молоді, а також їхнім сім’ям. Завдяки сталому та комплексному підходу використанню ефективних психологічних та педагогічних інструментів», – розповідає про проєкт менеджерка Карітасу України Ірина Пухняк

З батьками дітей психолог проводить групові та індивідуальні консультації, профілактичні тренінги та групи взаємодопомоги.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Та оберіть цільове призначення платежу. Дякуємо!