Image

Кубок Карітасу

«КУБОК КАРІТАСУ. Турнір з вуличного футболу для дітей та підлітків з різних куточків України»

Донори: благодійники та меценати

Мета: Популяризація активного дозвілля та спорту серед дітей, які відвідують осередки Карітасу. 

Географія: дитячо-молодіжні команди з локальних організацій Карітасу.

Цільові групи: діти віком від 6 до 16 років. 

Охоплення: понад 70 учасників щорічно.

Футбол – одна із найпопулярніших і найдоступніших спортивних ігор, є улюбленим заняттям дітей у багатьох містах та містечках України. Тож місцеві організації Карітасів, крім освітньої, психологічної, мистецької та розважальної діяльності, залучають дітей до занять спортом та активного дозвілля. 

Щоліта з 2016 року, за підтримки Української асоціації футболу та корпоративних донорів, відбувається «Кубок Карітасу», який є волонтерською ініціативою працівників благодійного фонду.

Щороку для організації турніру оголошується фандрезингова кампанія, аби забезпечити дітей із футбольних команд нагородами та пам’ятними призами. У 2023 році вдалося зібрати понад 138 тисяч гривень донацій та пожертв і організувати змагання в Румунії. 

Ми прагнемо аби учасники Кубку Карітасу отримували задоволення – від спорту, спілкування та часу проведеного разом”, – зазначає очільниця дитячих та молодіжних програм Карітасу України Зоряна Лукавецька

Для багатьох маленьких бенефеціарів фонду вуличний футбол є мотиваційним інструментом, який дозволяє повірити в себе та досягти поставлених цілей, спонукає до розширення світогляду та виховання позитивних звичок.

У командах грають хлопці та дівчата, незалежно від рівня підготовки та соціального статусу. 

На «Кубку Карітасу» завжди панує атмосфера доброти та взаємопідтримки. Діти знаходять друзів у інших містах України, а тренери мають можливість організовувати товариські матчі. 

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Та оберіть цільове призначення платежу. Дякуємо!