Image

Діти та війна

«ДІТИ ТА ВІЙНА. Педагогічна та психосоціальна підтримка дітей та молоді, які постраждали від війни в Україні». 

Донор: Карітас Німеччина.

Метою проєкту є створення безпечного середовища для дітей та молоді де вони зможуть підвищити та покращити навички самодопомоги. Отримати психологічну підтримку в рамках проєкту можуть також загалом сім’ї, які постраждали від війни в Україні, за допомогою сталого та комплексного набору ефективних соціально-педагогічних та психологічних інструментів.

Географія: Львів, Тернопіль, Хмельницький, Полтава та Нововолинськ.

Цільові групи: Підлітки та діти середнього віку як з місцевих громад, які належать до вразливих категорій населення, так і діти-ВПО. У приблизній пропорції 60% до 40% відповідно. 

Охоплення: 1000 дітей/300 членів сімей.

В рамках проєкту діти відвідують структуровані заняття за методикою «Безпечний простір», розробленою Центром психічного здоров’я і психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА). Ці заняття спрямовані на формування стресостійкості. 

Також для підлітків передбачена серія неформальних тренінгів та навчальних заходів з професійної орієнтації, вибору професії та інструментів пошуку роботи, мотивації до подальшого навчання, напрацювання соціальних навичок і компетенцій.

Працюють спеціалісти проєкту також з батьками, які постраждали від війни: втратили рідних, мають психологічний стрес, неповні чи багатодітні сім’ї, зазнали фінансових труднощів внаслідок безробіття чи низького доходу, страждають від залежності тощо.

«Відбір бенефіціарів здійснюється на основі загальних критеріїв уразливості, які використовує Карітас України. Серед них низькі доходи, безробіття, інвалідність, неповні сім’ї, багатодітні сімї, наявність розладів поведінки тощо. Рішення щодо надання послуг приймається на основі оцінки первинних потреб»– уточнює менеджерка проєкту Карітас України Анна Кілас.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Та оберіть цільове призначення платежу. Дякуємо!