Image

Карітас Кривий Ріг допомагає людям похилого віку відновити житло

Високопілля вже 8 місяців відновлюється після російської окупації. Частина мешканців селища прожили тут весь цей час у важких умовах: без світла, газу, водопостачання. У кожного є своя історія про обстріли, зруйновані будинки, смерті близьких і спільний біль. Більшість з них – люди похилого віку.

На них спрямована робота проєкту “Домашня опіка” – допомоги соціально вразливим верствам населення від Карітасу України.

Представники Карітасу Кривий Ріг побували у Високопіллі. Тривають вимірювальні роботи та підготовка документів для встановлення вікон у тих помешканнях, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Це дозволить зробити теплішими ті оселі, в яких місцеві мешканці планують зимувати.

Люди, які пережили окупацію у Високопіллі, почасти зустрічають працівників Карітасу Кривий Ріг зі сльозами на очах. Вони щиро радіють тому, що не лишилися зі своїм горем один на один.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News

Залишити відповідь