![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/11/315212509_3383412115277776_3375500350239547550_n.jpeg)
15 родин отримали електричні обігрівачі в рамках проєкту «Екстрена допомога, стійкість та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні»
Це – сім’ї в складних життєвих обставинах, які проживають в приватних будинках та центрах колективного поселення у смт.Вигода на Івано-Франківщині й не мають опалення.
Вони приїхали з різних куточків України – Миколаєва, Харкова, Бучі, Слов’янська, Сєвєродонецька, Запоріжжя та знайшли на Івано-Франківщині безпечний прихисток.
Анна виїхала з Миколаєва разом з маленькими синами на початку березня. “Я дуже вдячна приймаючій громаді та особливо Карітас Івано-Франківськ за всю ту допомогу, що ми отримуємо. Без вас було б важко.”
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/11/315332129_3383412078611113_854844817958117995_n.jpeg)
Пан Григорій, самотній пенсіонер з Харкова, чиє житло вдома повністю зруйноване, не зміг стримати сліз радості: “Я завжди знав, що добрих людей на світі більше! Дякую, що допомагаєте таким, як ми!”
А пані Люба з Донеччини, яка евакуювалася з рідного міста разом з донькою і онуком, сказала на прощання: “Карітас дарує тепло!”
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/