![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/260833230_1480201422349204_9200621990731353687_n.jpg)
Понад 7 років при Карітас Борислав діє Центр для молодих людей з інвалідністю, головною метою якого є всебічна підтримка сімей, які виховують молодих людей з інвалідністю: соціалізація, адаптація та всебічний розвиток.
На сьогоднішній день Центр відвідують 27 молодих дорослих осіб з І та ІІ групою інвалідності віком від 17 до 45 років. Вони отримують цілий ряд соціальних послуг: денний догляд, соціальна адаптація, консультування, медіація, інформування, психосоціальний супровід, гуманітарна допомога, тощо.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/260839579_1480201799015833_9223300753743138240_n-1024x768.jpg)
Завдяки своїй роботі, команда Карітасу Борислав намагається повністю змінити застарілу модель суспільства, проголошуючи цінність та важливість кожного її члена, де цінують і приймають, підтримують та навчають, інтегрують та соціалізують.
Весь цей час діяльність фінансувалася іноземними донорами – німецьким фондом Renovabis, Карітас Іспанії , Caritas Ukraine.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/260815523_1480201945682485_8800758636569203222_n-1024x768.jpg)
Але для того, щоб в Бориславі і надалі підтримували людей з інвалідністю, необхідна ваша допомога!
Підтримати діяльність Центру для молоді з інвалідністю, що діє при МБФ «Карітас-Борислав» можна перерахувавши кошти на рахунок : МБФ «Карітас-Борислав»р/р UA583052990000026006031004812 Приватбанк ЄДРПО 33065892 Призначення платежу « Благодійна пожертва»
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/