Image

Маленька радість від великих сердець: Карітас України та SOCAR запускають благодійну акцію

0 Comments

З кожної упаковки морозива*, яку клієнти придбають на АЗК SOCAR 1 гривню перераховують на збори до школи дітей із кризових і багатодітних родин.

До 1 вересня цього року з кожної придбаної упаковки морозива на АЗК SOCAR 1 грн буде перерахована у благодійний фонд Карітас України. За ці кошти придбають шкільний портфель та необхідні канцтовари для дітей із малозабезпечених  родин. До свята Першого дзвоника кожен із підопічних фонду Карітас України отримає вкомплектований набір до школи: рюкзак, пенал, ручки та олівці, зошити й альбоми для малювання, фарби, пластилін та інші канцтовари. Середня вартість такого набору для одного школяра становить близько тисячі гривень.

Крім того, всі користувачі програми лояльності Socar мають додаткову можливість взяти участь в акції: перерахувавши бонуси та кошти у додатку Socar Level (розділ “Благо”).

Карітас України понад 20 років допомагає десяткам тисяч учнів із малозабезпечених родин підготуватися до школи. «Ми переконані, матеріальний стан родини не може завадити дитині отримувати якісні знання у школі. Завдяки небайдужим громадянам та представникам бізнесу ми збираємо шкільні портфелики. Впродовж навчального року діти носитимуть їх та відкриватимуть світ знань», – коментує акцію директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України Владислав Шелоков.

Компанія SOCAR Energy Ukraine інвестувала понад $6 млн у розвиток соціально-культурних проєктів в Україні та продовжує впроваджувати позитивні суспільні зміни і турбуватись про громади в яких працює. SOCAR Energy Ukraine та Благодійний фонд «Сокар Благо» систематично допомагають і  підтримують соціально незахищених дітей. Зокрема: запускають освітні проєкти та підтримують програми з професійної орієнтації підлітків із притулків та інтернатів, а також збирають кошти на підтримку талановитої молоді з особливими потребами.

——

* в акції бере участь морозиво ТМ «Gelarty», ТМ «Рудь», ТМ «Магнат», ТМ «Каштан», ТМ «Хрещатик»

Інформація про SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine – дочірня компанія Державної нафтової компанії Азербайджану.

Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. На цей час мережа АЗС преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим та малим гуртом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт  http://www.socar.com.ua

Інформація про Карітас України

Карітас України є членом найбільшої світової мережі благодійних організацій Карітас інтернаціоналіс. Упродовж майже 27 років Карітас України надає матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу сотням тисяч людей, що цього потребують. Робота Карітасу України відзначена численними нагородами – він є незмінним лідером Національного рейтингу благодійників України, 4 рази ставав переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна», а у 2019 році Карітас України став першим благодійним фондом, що отримав Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь