![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/210610718_2994240340861624_1622650021844382435_n.jpg)
У Бурштині відбувся товариський футбольний матч між молоддю з інвалідністю.
Спортивне дійство організував благодійний фонд Карітас.
На поле вийшли підопічні доброчинної організації з Бурштина та Івано-Франківська.
Боротьба за м’яч була запеклою та яскравою, але матч закінчився із рахунком 2:2 – перемогла дружба! І футболісти, і вболівальники отримали море позитивних емоцій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/209854709_2994296664189325_820924165349624181_n-1536x1017-1-1024x678.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/214381902_2994297214189270_3232644932050597630_n-1536x1017-1-1024x678.jpg)
Спортсменів прийшли підтримати батьки, волонтери та підопічні Карітасу.
Такі змагання Карітас Івано-Франківськ разом з БО “БФ Карітас парафії Священномученика Йосафата м. Бурштин” проводить щороку. Хоч минулого літа команди не змогли зустрітися через пандемію, у 2021 завдяки постійним тренуванням і любові до спорту обидві команди показали чудові результати!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/