![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/133849861_2857246104561049_59270101479853983_n.jpg)
Мобільний консультативний пункт з протидії торгівлі людьми Карітас Івано-Франківськ продовжує виїзди у ОТГ Івано-Франківської області.
Цього разу працівники Карітасу відвідали Рожнятівську ОТГ і Перегінську ОТГ. Поінформували мешканців про небезпеку опинитися у ситуації торгівлі людьми та розповіли, що робити, якщо вже трапилася біда. Кожен охочий отримав інформаційний буклет.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/133840349_2857245917894401_6598719209047748701_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/133955795_2857246001227726_217509676610442921_n.jpg)
Заходи з протидії торгівлі людьми здійснюються у рамках проекту “Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації в Івано-Франківській області” за фінансування Mіністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/