Карітас Волноваха запрошує в свою команду волонтерів

Кажуть, що допомагаючи іншим, ти робиш добро собі. Тому колектив БФ “Карітас Волноваха” запрошує всіх охочих приєднатись до їх дружньої команди волонтерів. Про переваги волонтерства у Карітасі розповіла представниця благодійного фонду, Марія Дубракова.

“Волонтерство — це суспільно важлива робота, яка спрямовується на розв’язання проблеми, що турбує багатьох громадян і з певних причин не може повністю вирішитись зусиллями держави”, — говорить пані Марія.

Серед переваг волонтерства Марія Дубракова визначила:

• Незамінний унікальний досвід;
  • Спілкування з людьми;
  • Волонтерство знижує ризик появи депресії, допомагає жити довше;
  • Підвищує самооцінку;
  • Стимул до самореалізації;

“Карітас на сьогодні займається зміцненням соціальної згуртованості громади. Це передбачає організацію масових тематичних заходів та гурткової роботи, в тому числі цікаві майстер-класи”, — розповідає представниця Карітасу Волноваха.

Гуртки, які волонтери та їх сім’ї можуть вільно відвідувати на базі Карітасу:

• швейна майстерня;
  • гурток англійської мови;
  • підготовка до школи (для дітей);
  • настільний теніс;
  • тематичні тренінги;
  • тематичні свята з подарунками;
  • екскурсії, тощо.

Бонус для активних волонтерів — отримання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових та гігієнічних наборів.

Волонтери допомагають за такими напрямками:

• організація та проведення тематичних заходів, акцій (в т.ч. на вулиці);
  • проведення майстер-класів та благодійних ярмарків;
  • проведення гуртків за різними напрямками (малювання, рукоділля, танці, тощо);
  • цікаві ініціативи вітаються;

“В нашому офісі завжди пригощають смаколиками з чаєм. За активну роботу волонтери нагороджуються подяками та призами. Волонтерство — це ключ, який відкриває занадто багато дверей, щоб його ігнорувати. Тому творіть добро та будьте здоровими”, — говорить пані Марія.

Щоб стати волонтером БО “Карітас Волноваха”, звертайтесь за адресою: м.Волноваха, вул. Центральна, 100.

Деталі за телефоном: 099-34-70-734