![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106153020_2634586700163703_7645677886454421519_o.jpg)
Карітас Стрийської єпархії розпочав надавати гарячі обіди для потребуючих – тих хто внаслідок вимушених карантинних заходів опинилися у великій скруті та потребують підтримки.
Скористатися такою допомогою сьогодні мають можливість бенефіціари Карітасу, зокрема люди з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені сім’ї, одинокі люди похилого віку.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106122240_2634586823497024_6902941789911334903_o-1.jpg?fit=640%2C480)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106913718_2634586240163749_7215579793678937820_o.jpg)
Також Карітас дбає про доставку гарячих обідів тим, хто самостійно не мають змоги прийти на обід, принагідно працівники фонду цікавляться умовами проживання, побуту бенефіціарів.
Реалізація даної ініціативи здійснюється в рамках проекту “Soup Kitchen – Благодійна кухня” за підтримки Львівська освітня фундація.