Image

2430 обідів для потребуючих роздали в Коломиї за 2 місяці

0 Comments

Карітас Коломиї, завдяки жертводавцям та волонтерам, ніколи не залишався осторонь людської біди, в тому числі і в час пандемії COVID-19 продовжував допомагати потребуючим.

Звичайно, загальнодержавний карантин наклав значні обмеження у роботі організації, однак благодійна їдальня Карітасу в Коломиї, яка працює виключно за рахунок добровільних пожертв небайдужих громадян, підприємств та завдяки волонтерській праці, продовжувала надавати гарячі безкоштовні обіди для обездолених осіб.

За квітень-травень у Карітасі (Гетьманська, 36) було роздано 2430 обідів для потребуючих на протязі тижня, крім субот і неділь. Щодня за гарячими обідами зверталися по 50-60 осіб. Також благодійна кухня при Катедральному Соборі Преображення Христового (Театральна, 31) щосуботи готувала та роздавала 100 – 110 обідів.

Крім цього команда Карітасу Коломиї до кінця травня забезпечувала харчування 20 осіб без постійного місця проживання, які постійно перебували на самоізоляції в Будинку Нічного Перебування, який вже кілька років діє в Коломиї за адресою: вул. Петлюри, 98.

Крім забезпечення гарячого харчування в рамках діяльності Благодійної кухні за час карантину ми також видали більше 100 продуктових наборів (кожен вартістю 250-300 грн). А перед Великоднем роздали більше 200 наборів найбільш потребуючим малозабезпеченим особам.
Всього за квітень-травень витрачено на діяльність Благодійної кухні Карітасу більше 100 000 грн.

Звідки кошти? А кошти на ці потреби у Коломиї зібрали як пожертви від небайдужих людей, які, незважаючи на складний час, знаходять можливість робити добро.
Важливою лептою стали пожертви від флешмобу #cидітивдомадіяльно, який запустити в карантині молода коломиянка Anna-Mariya Latchuk. Було зібрано більше 34 000 грн, що практично забезпечило оплату 2500 обідів, а решту коштів витрачено на продуктові набори.

Щиро дякуємо всім добрим людям, які за допомогою Карітасу змогли в часі посту і в часі карантину нагодувати голодних – виконати одне з найважливіших діл милосердя, про які просить нас Господь.

Також пригадуємо про можливість підтримати Благодійну кухню через пожертви на благодійний рахунок Карітасу:
БФ «Благодійний фонд «Карітас Коломия», ЄДРПОУ 26054921, р/р UA773366770000026002052542463. Призначення: благодійна допомога.
Та підтримати наш проект на Українській Біржі Благодійності: https://cutt.ly/zumeTlA


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь