Image

Жебрацтво – нужденність чи рабство?

Щороку десятки українців стають жертвами примусового жебракування. Цей вид рабства за кількістю постраждалих поступається хіба що трудовій та сексуальній експлуатації.

У групі ризику неповнолітні, люди з інвалідностями, люди похилого віку. Примушують жебракувати також жінок з малолітніми дітьми.

У 60% випадків засобом залучення до жебракування є обман. Злочинці попередньо придивляються до людини, оцінюють її психологічний та фізичний стан, а також ступінь вразливості та довірливості. Якщо людина потрапила на гачок експлуататора, найчастіше вона не отримує грошей, їх забирають собі злочинці, а людині «відплачують» житлом та продуктами, та й то мінімально. Тим хто жебракує не дають заробити, адже мета торгівців людьми – тримати їх при собі якнайдовше.

Пам’ятайте, пожертви найчастіше йдуть до кишені злочинців. Якщо ви хочете посприяти тому, щоб людина вибралася з рабства, звертайтесь до правоохоронних органів або громадських організацій.

Пам’ятайте! Ви можете отримати консультацію та допомогу за номерами телефонів у вашому регіоні – https://caritas.ua/ccpat/

Карітас Київ:

E-mail: info@caritas-kiev.org.ua; Тел.: (067)-108-00-52

Карітас Івано-Франківськ:

E-mail: caritas-ivano-frankivsk@ukr.net;  Тел.: (068)-322-49-77;  (095)-024-62-16

Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії:

E-mail: caritasdroh@gmail.com; Тел.: (067)-454-48-85

Карітас Одеса:

E-mail: caritasodessa@ukr.net; Тел.: (095)-295-33-30


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь