«У Карітасі я підтримую свій емоційний стан на позитивному рівні», – волонтерка пані Юлія

Знайомтеся з нашою прекрасною, самовідданою волонтеркою, що служить на кухні Карітасу Кам’янське – пані Юлією!

Для пані Юлії Карітас – давно знайомий осередок добра та милосердя, адже з отцем Ігорем та пані Марією жінка знайома вже дуже давно. Їх знайомство та співпраця сталися ще тоді, коли старша донька подружжя Пагуличів була маленькою, і пані Юлія була її вихователькою. А вже потім наша волонтерка допомагала дітям подружжя та їх знайомим, навчаючи дітей правильно вимовляти звуки та букви, адже пані Юлія – справжній професіонал, чудова фахівчиня своєї справи, вона прекрасний дефектолог-логопед.

З початку повномасштабного вторгнення волонтерка буквально з перших днів прийшла до Карітасу, щоб запропонувати свою допомогу будь-чим, адже просто сидіти вдома в такі важкі часи для України не могла.

Як згадує пані Юлія, спочатку вона займалася розвантаженням гуманітарної допомоги, сортуванням, фасуванням та іншими подібними справами, а вже потім перейшла служити виключно на кухню, де потребувалася її поміч. І відтоді, вже більше трьох місяців, жінка разом з іншими волонтерами щоденно служить на кухні, щоб нагодувати велику кількість людей: переселенців, інших волонтерів та наших працівників, що зранку до вечора працюють у Карітасі.

Пані Юлія – чудовий кулінар. Вона вкладає не тільки свої сили в приготування їжі, вона вкладає часточку своєї душі, і, напевно, тому приготовані нею страви, завжди такі смачні! Ми переконуємося в цьому щоденно, можемо вам чесно зізнатися!

Ми дякуємо пані Юлії за доброзичливий характер, милосердя, чуйне серце та самовіддану працю! Ми дуже радіємо, що пані Юлія – частина нашої дружньої команди!

Єдиною командою щоденно стоїмо на варті добра та милосердя!

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/