Image

В Запоріжжя відкрили “Простір дружній до дітей”

0 Comments

“Простір дружній до дітей” 1 червня 2022 року відкрили у благодійному фонді “Карітас Запоріжжя”.

Його створення передбачає забезпечення безпечного простору для дітей, де вони матимуть змогу грати, відпочивати, корисно проводити дозвілля. Це також дає змогу їхнім батькам займатися деякими необхідними справами, поки їхні діти перебувають у безпечному місці та про них піклуються. Крім того, професійні працівники надаватимуть психосоціальну підтримку батькам та дітям, щоб дозволити пережити травмуючі події.

“Ви тільки уявіть – 185 діточок разом з батьками завітали до нас на свято! На майданчику перед Простором їх чекали спортивні ігри з м’ячем, естафети, танцювальний флешмоб та фотозона. А вже у приміщенні – творчі виступи запрошених гостей та конкурси з подарунками. Згодом діти змогли обрати локацію до смаку – ігри, розмальовування глиняних фігурок чи перегляд мультфільму про доброту”, – зазначають представники фонду.

Після закінчення заходу діти отримали солодкі подарунки, які надали Rotaract Zaporizhzhia.

Це невелика можливість підтримати їх та подарувати приємні емоції та частинку тепла. Але найбільший подарунок отримали організатори – посмішки дітей, їх щасливі обличчя та обіцянки прийти ще.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати дітей, які постраждали внаслідок війни, – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь