Image

Підлітків на Волині вчили екосвідомості

0 Comments

Впродовж трьох днів тривав Ековікенд для групи підлітків, більше половина яких були із сімей ВПО, організований в межах проєкту «Збереження біорізноманіття: знати і діяти. Програма неформальної освіти для підлітків» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні й організаційного сприяння Карітас Чернівці та Карітас-Волинь.

Учасники заходу підвищували свою екологічну обізнаність й формували екологічну свідомість завдяки пізнавальним презентаціям, які представили працівники проєкту Вікторія Скриннікова та Тетяна Галицька, практичним заняттям зі створення екологічної фарби, походам в ліс та іншим активностям. На завершення вікенду підлітки у двох групах самостійно підготували власні проєкти і публічно їх представили.

У відгуках діти зазначили, що дуже сподобалося все: цікава інформація, місце проведення, смачна їжа, нові друзі й гарно проведений час. «Я потрапила в іншу реальність», – так відзначила свою участь у заході Катерина з Чернігова. Всі щиро дякували організаторам за можливість бути у чудовому місці – оздоровчому комплексі Три Бобри. Батьки теж дякували за те, що їхні діти приїхали щасливими, натхненними, переповнені емоціями та враженнями.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь