Image

Президентка Карітасу України долучилась Регіонального Українського Жіночого Конгресу

0 Comments

30 червня на запрошення Українського Жіночого Конгресу президентка Карітасу України Тетяна Ставнича взяла участь в дискусії на тему «Волонтерські і соціальні ініціативи під час війни та після перемоги України». Президентка Карітасу України розповіла про те, як війна змінила потреби та створила нові загрози і проблеми для жінок, а особливо з вразливих категорій. Тетяна Ставнича зазначила, що окрім прихистку і речей першої необхідності, ці жінки потребують соціально-психологічної підтримки та адвокації інтересів. Після завершення бойових дій Карітас України буде й надалі розширювати цей напрямок.

“Ми завжди приділяли особливу увагу жінкам з маленькими дітьми та жінкам похилого віку. Під час війни ми вже почали відслідковувати певну тенденцію: ми надаємо допомогу, люди отримують її, і дуже часто ті самі жінки, ті самі люди, які її отримали, потім стають нашими волонтерами або навіть з часом працівниками. Вони починають самі надавати допомогу людям, які звертаються до нас з різними потребами”, – зазначила Тетяна Ставнича. Президентка Карітасу України також розповіла про проєкт психологічної допомоги для травмованих війною дітей. Ведеться робота над масштабуванням цього проєкту. “Ми починаємо посилено працювати з просторами для дітей – це і розважальні центри, і соціально-психологічний супровід для дітей”, – зазначила президентка Карітасу України.

Захід Українського Жіночого Конгресу під назвою «Передова воює – тил працює» відбувся в Івано-Франківську і був присвячений дієвій участі українських жінок під час війни та після перемоги України. Дискусія мала на меті показати успішні приклади активності жінок у різних сферах та подякувати жінкам, котрі в час війни демонструють лідерство у різних сферах та готові долучитися до відбудови мирної України. У заході взяли участь відомі політикині, громадські активістки, журналістки, представниці ділових кіл і науки.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь