![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/347252898_676057484565883_9063460880571742795_n.jpg)
Компанія SoftServe та благодійний фонд Карітас України спільно організували благодійну акцію Kids Helper Day 2023.
Ініціативу приурочили до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня, і втілювали протягом першого місяця літа.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/355701159_679222487581177_3058927893878954258_n-1024x683.jpg)
Потягом червня працівники SoftServe та їхні діти підготували іменні подарунки для дітей із сімей, які опинилися у скрутному життєвому становищі або були вимушені покинути свої домівки через війну.
«Вже другий рік поспіль в Україні зустрічаємо звичні нам свята у контексті війни. Тож у червні ми не просто відзначали День захисту дітей, а в партнерстві з фондом Карітас України – допомагали тим, хто потребує цього найбільше, – розповідає Даніелла Ковальова, координаторка проєкту, SoftServe. Kids Helper Day тривав декілька тижнів, протягом яких фахівці SoftServe збирали подарунки для діток. Вони долучали до цього і своїх дітей, тим самим знайомили їх із культурою волонтерства».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/356706429_645832517590067_6681591436455677404_n-1024x683.jpg)
Місцеві організації Карітасу з Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Одеси, Києва, Нововолинська, Івано-Франківська, Львова, Борислава, Бродів, Дрогобича, Жовкви, Тернополя, Чернівців та Хмельницького вручили подарунки своїм підопічним – понад 450 дітям із 16 міст України.
Діти отримали планшети, смартфони, приладдя для риболовлі, велосипеди, мольберти, шкільні портфелики з канцелярією, футбольний м’яч тощо. Ніхто з дітей не знав, що саме він отримає, подарунки розподілялись згідно зі своїм віком, побажаннями та інтересами.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/356819066_645832084256777_933902958350613662_n-1024x683.jpg)
«Я дізналась про ініціативу за кілька днів до її завершення, але точно розуміла, що мушу взяти участь. Обирати було неможливо, всім хотілось допомогти, але я зосередилась на сім’ях з кількома дітьми — обрала братів-футболістів та двох сестричок і їхнього меншого братика. Для дівчат ми з подругою-косметологом змогли підібрати базовий догляд для підліткової шкіри. А для братів — пошити форму їхньої улюбленої футбольної команди. Коли я отримала фото братиків у формі, то не стримала сліз. Не вистачає епітетів, аби описати наскільки я вдячна за ініціювання такої неймовірної програми, це безцінні емоції і я щаслива, що стала частинкою цього», — коментує учасниця ініціативи Наталія Лугова, фахівчиня SoftServe.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/356624888_638770261616484_4681399663193465181_n-1024x683.jpg)
«Безмежно дякуємо за такі соціальні ініціативи працівникам SoftServe та їхнім діткам. Наші діти в захваті від подарунків, адже любов, яку вкладали у кожен пакуночок – дуже відчутна, – зазначила Одарка Бордун, директорка з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України. У кожному Карітасі діти не просто отримали подарунки, а й відвідали захоплюючий захід – справжнє свято з конкурсами та руханками. Разом ми створили незабутній день для дітей, даруючи їм любов, турботу та надію на краще майбутнє».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/355869115_679222044247888_6267899472421954906_n-1024x683.jpg)
Для Карітасу України така співпраця є надзвичайно цінною та важливою. Реалізація подібних проектів є проявом справжньої солідарності, котра дарує нашим підопічним відчуття радості та підтримки.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/