Image

Карітас України у 2023 році надаватиме психосоціальну підтримку учасникам освітнього процесу

Повномасштабна війна в Україні впливає на всі сфери життя населення і освіта дітей не є виключенням. У час воєнного стану та надзвичайної енергетичної ситуації, великої кількості вимушено переселених дітей, які пережили травмуючи події, часті повітряні тривоги та переривання навчального процесу – все це впливає на емоційний стан вчителів та ставить перед ними нові виклики.

Саме для того, щоб допомогти вчителям долати такі труднощі, Карітас України, за фінансової підтримки Карітасу Кореї, розпочав новий проєкт «Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу в Україні».

Це вже далеко не перший проект, який Карітас України реалізовує у співпраці із Карітасом Корея, яка триває з 2019 року.

«Я хочу подякувати нашим друзям із Кореї за розуміння та солідарність, яку вони проявляють, підтримуючи наші ініціативи в Україні в такий складний час, – зазначає Зоряна Лукавецька, керівник програм для дітей та молоді Карітасу України. –  Для Карітасу це новий та цікавий досвід. Запрошуємо усіх долучатись до нашого проекту, шукати інформаційні та відео матеріали та програми, про які ми будемо анонсувати на нашому сайті та сторінках у соцмережах».

Загальною метою проєкту є – сприяння створенню сприятливого та безпечного освітнього середовища для дітей та вчителів під час війни в Україні шляхом підвищення кваліфікації вчителів та підтримки психосоціального благополуччя дітей, зміцнення їх життєстійкості та підвищення здатності усіх учасників навчального процесу долати наслідки кризи, які прямо чи опосередковано впливають на освіту та розвиток.

Цільовою групою є вчителі, діти, які навчаються в системі шкільної освіти, а також батьки школярів з різних регіонів України.

В рамках проєкту буде створено ряд інструментів, які мають допомогти педагогам в їхній роботі із дітьми. А саме буде розроблено та розміщено на загальнонаціональній  освітній онлайн платформі відеокурс «Стрес-менеджмент для учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу», також серія дидактичних стендів «Психічне здоров’я: Шлях супергероїв» як інноваційний інструмент для використання з дітьми в освітніх закладах.

Карітас України планує також провести практичне очне навчання для зацікавлених педагогів із метою подальшого використання нових дієвих інструментів у школах різних регіонів України.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь