Image

Карітас Бердичів та міська рада підписали Меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю підписали міський голова Сергій Орлюк та директор Карітасу Бердичів о. Роман Шкребінець під час зустрічі із представниками Карітасу України.

Укладений документ окреслює шляхи та напрямки подальшого інтеграційного співробітництва сторін у сфері соціального захисту населення громади: внутрішньо переміщених осіб, літніх людей, дорослих і дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, осіб, які постраждали від війни, домашнього і гендерно зумовленого насильства та інших категорій громадян, які потребують соціальної допомоги.

Серед іншого, Меморандум передбачає:

– проведення сторонами-підписантами спільних тематичних заходів;

– запровадження ефективного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у соціальній сфері;

– організацію та здійснення навчання, спрямованого на підвищення рівня професійної компетентності надавачів соціальних послуг та партнерських організацій;

– організацію та проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності громадян щодо соціального захисту;

– розробку та реалізацію програм і проєктів соціального захисту та соціальної підтримки населення.

Благодійний фонд Карітас Бердичів розпочав свою роботу у Бердичеві з липня 2022 року і за цей час зумів надати допомогу понад 4 тисячам осіб, які її потребували. Однак, зазначив о. Роман Шкребінець, без сприяння та підтримки міської влади охопити таку велику кількість людей було б надзвичайно важко. А тому, підкреслив, підписаний Меморандум уже ґрунтується на ефективній взаємодії волонтерів та місцевого самоврядування.

Сергій Орлюк від імені усіх жителів громади подякував представникам Карітасу України та Карітасу Бердичів за їхню працю на благо держави та її громадян, а також висловив сподівання, що укладений документ стане важливим кроком на шляху до спільного втілення у життя ще великої кількості добрих та потрібних справ.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь