Image

Карітас сформував 20 000 продуктових наборів для постраждалих від війни

0 Comments

В рамках проекту “Еmergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні” закуплено продуктів харчування на суму 1 000 000 євро.  Сформовано 20 000 продуктових наборів.

Це великі продуктові набори вартість 50 євро кожен. Один продуктовий набір покриває  двотижневу потребу у продуктах на одну людину. Це комбіновані продуктові набори до складу яких входять і подукти готові до негайного споживання (м’ясні снеки, горіхи, родзинки, печиво, м’ясні та рибні консерви, шоколадні батончики, згущене молоко), і продукти, що потребують приготування (макарони, крупи, олія, цукор, чай).

Всі ці продукові набори доправлено в 22 локальні Карітаси, де вони роздаються людям постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та людям, що проживають на щойно деокупованих територіях.

Це Карітаси, які безпосередньо межують з зоною активних бойових дій (Карітас Маріуполь в м. Запоріжжя, Карітас Донецьк в м. Дніпро, Карітас Харків, Карітас  Запоріжжя, Карітас Кривий Ріг, Карітас Кам’янське, Карітас Полтава, Карітас Одеса).

Та у регіони,  де прихисток отримала значна кількість внутрішньо переміщених осіб (Жовква, Житомир, Дрогобич, Сокаль, Золочів, Броди, Бучач, Тернопіль, Чернівці, Коломия, Надвірна, Київ, Івано-Франківськ, Карітас Краматорськ у Львові).


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X