Image

Переселенці у Полтаві можуть отримати понад 6,5 тисяч гривень від благодійного фонду: як це зробити

0 Comments

У Полтаві почали реєстрацію переселенців, які мають отримати одноразову грошову допомогу. Ці гроші виплачує благодійний фонд “Карітас Полтава”. Внутрішньо переміщені особи можуть отримати понад 6,5 тисяч гривень на кожного члена родини, розповіла керівниця проєктів та підрозділів благодійного фонду Алла Раковецька.

Понад 6,5 тисяч гривень на кожного члена родини можуть отримати ті, хто переїхав до Полтави не пізніше, ніж тиждень тому. Ці гроші – одноразова допомога від благодійного фонду, каже Алла Раковецька.

“Внутрішньо переміщені особи повинні відповідати певним критеріям. Це люди з інвалідністю, це багатодітні родини, опікуни. Головною умовою цього проєкту – люди отримують допомогу тільки ті, які не отримали в інших організаціях грошову допомогу”, – розповіла керівниця проєктів та підрозділів благодійного фонду “Карітас Полтава” Алла Раковецька.

“Я приїхав, скажімо так, нічого ніде не отримував, ні в чому не брав участь. Єдине, на що подавав (заявку – ред.), – ці 2 000 (гривень допомоги від держави – ред.), але там ще не відомо, коли. Дізнався про програму недавно, про всяк випадок намагався, прийшов і подав документи на розгляд. Буду очікувати результатів упродовж кількох днів”, – говорить житель Харкова Сергій Платонов.

Після реєстрації допомогу можна отримати на банківський рахунок протягом чотирьох днів, додає керівниця проєктів та підрозділів благодійного фонду.

“Документи, які потрібні для участі в проєкті, це всі підтверджуючі довідки, які показують вашу пільговість. Це, наприклад, якщо багатодітна родина – це посвідчення, якщо важкохвора людина – це довідка певна від лікарні. Також паспорт, код (реєстраційний номер облікової картки платника податків – ред.), довідка, якщо є, внутрішньо переміщеної особи”, – розповідає Алла Раковецька.

За її словами, програма діятиме три місяці. За перший допомогу нададуть двом тисячам людей.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь