![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rir00922-scaled.jpg)
Зустріч організована, аби українські НУО могли особисто познайомитись з представниками міжнародних громадських організацій, що реалізують гуманітарні та соціальні проєкти у співпраці з локальними організаціями.
У форматі живого спілкування локальні організації могли представити свої ідеї міжнародним партнерам, обговорити майбутню співпрацю, обмінятись контактами та проговорити те, що найбільше хвилює український громадський сектор.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/387751274_631170339218727_6049667313760552718_n-1024x576.jpg)
Карітас України виступив партнером та співорганізатором заходу. Разом із Національною мережею розвитку локальної філантропії вдалося зібрати 60 активних представників українських локальних організацій та 15 міжнародних донорів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rir00223-1024x576.jpg)
Під час “Зустрічі для змін” учасники не лише подискутували про рівні партнерства та переваги чи недоліки мережування. Українські локальні організації мали можливість познайомитись з представниками донорських та міжнародних громадських організацій, обговорити спільні напрямки діяльності та домовитись про подальшу співпрацю.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rir00395-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rir00052-1024x576.jpg)
Активними учасниками зустрічі стали представники локальних осередків Карітасу України.
“Ми працюємо зараз з територіальними громадами й відповідно, я можу говорити про локальний досвід. З одного боку – Карітас, з іншого – громадські та міські ініціативи в громадах. Мережування на міжнародному рівні розвинене, але в маленьких громадах тільки розвивається, тому на локальному рівні більше викликів. Є враження, що люди бояться щось втратити, якщо підуть в партнерство чи мережу. Для мене мережування – це про єдність, яка дуже актуальна для нас, українці об’єднуються тоді, коли біда,” – сказала Марія Пагулич, заступниця директора Карітасу Кам’янське.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/rir00042-1024x576.jpg)
Організатори планують продовжувати такі зустрічі та експериментувати у форматах, тому підписуйтесь аби не пропустити нові можливості.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України