Image

Як працювати із залежними від алкоголю, наркотиків та азартних ігор?

0 Comments

Запрошуємо представників організацій громадського і державного секторів та активних громадських діячів, а також всіх бажаючих до участі у онлайн-конференції «Презентація діяльності амбулаторного відділення для залежних та співзалежних осіб «Назарет». Актуальність та можливості соціально-психологічної реабілітації чоловіків та жінок залежних від алкогольних, наркотичних речовин та азартних ігор, а також роботи з їх близьким оточенням», що відбудеться 11 лютого 2021 року з 11.00 до 13.00.

Під час заходу спікери поділяться багаторічним досвідом роботи з проблемами залежностей, а також презентують досвід роботи онлайн амбулаторного відділення «Назарет».

Тарас Потурай – національний координатор з протидії узалежнень в Карітасі України, координатор мережі в ЗРЦ «Назарет» практикуючий психолог, психотерапевт з залежності та співжалежності, говоритиме про досвід діяльності ЗРЦ «Назарет»: досягнення та виклики.

Наталя Бобик – психолог, консультант з питань хімічної залежності, керівник амбулаторних відділень для залежних та співзалежних осіб ЗРЦ «Назарет» розповість про досвід роботи Амбулаторного відділення «Назарет»: напрямки діяльності, особливості роботи амбулаторного відділення.

Юлія Сєргєєва – медичний психолог, психолог Кризового Центру БФ “Карітас-Київ”, консультант програми СЕТА, розкриє тему мотивування залежної особи на проходження реабілітації.

Під час заходу Ви зможете поставити запитання спікерам у чаті, відповіді на які вони нададуть після завершення докладів колег.

Реєстрація на участь у заході обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/Z4BRjhJEjf6A3CTJA

Онлайн-конференція проходитиме на платформі Zoom, покликання для входу надійде на вказані Вами електронні адреси.

Маєте додаткові питання? Телефонуйте 093-204-14-34


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь