Image

Вперше в Україні, на Дрогобиччині відбулися реколекції Retrouvaille для подружніх пар

0 Comments

1-3 листопада 2019 року, на території реколекційно-просвітницького центру «Галілея» пройшли триденні реколекції для сімейних пар, організаторами яких були представники програми Retrouvaille (Італія) та БФ «Карітас СДЄ УГКЦ».

Програма Retrouvaille – це міжнародна християнська міжконфесійна програма, народжена в Канаді в 70-х роках 20 ст, призначена для подруж з сімейними проблемами, які хочуть допомогти своєму шлюбу. Ті, хто розглядає розлучення шлюбу, і ті, хто вже відокремлений або розлучений, заохочуються до участі в цій програмі. Завжди є надія на відродження подружніх відносин.

Під час сімейних реколекцій, 16 подружь мали можливість ще більше утвердитися у важливості сімейних цінностей, краще пізнати одне одного, поділитися досвідом. Кожній сім’ї потрібна віднова, тому спільні реколекції є гарною можливістю зустрітися і поспілкуватися.

Retrouvaille – це два етапи програми:

1) Weekend Retrouvaille починається з досвіду вікенду, в якому парам допомагають відновити зв’язок і отримати нові уявлення про себе, як про окремих осіб і як про пару (3 дні);

2)Post–Weekends серія наступних сеансів є важливою фазою процесу програми, сесії після вихідних були розроблені для продовження відновлення шлюбу, розпочатого у вихідні дні (12 тижнів).

Прес-служба БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» – Уляна Яжик

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: