Image

Відбулося відкриття та освячення Центру Святого Миколая Карітасу Новий Розділ

На початку владика Тарас очолив Архиєрейську Божественну Літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Цей дитячий центр призначений для надання альтернативних освітніх та розважальних послуг дітям, які відвідують «Простір, дружній до дитини». Центр святого Миколая стане безпечним простором для внутрішньопереміщених дітей внаслідок війни в Україні, місцевих малюків, дітей сімей військовослужбовців, а також для дітей з інвалідністю та ментальними порушеннями, які відвідують інклюзивні заняття з арт-терапії.

Під час богослужіння владика Тарас звернувся до вірних з проповіддю. По завершенні Божественної Літургії здійснив чин освячення приміщення Карітас Новий Розділ та Дитячого Центру святого Миколая.

“Коли ми сьогодні говоримо про Карітас, то завжди є маленька спокуса дати людині, котра прийшла просити і цим її зробити жебраком. Христос у сьогоднішньому Євангелії ту жінку просто “підняв”, повернув її свідомість, впевненість у собі, розуміння того, що вона є люблена. А це є дуже важливе, щоби людина відчувала, що вона не сама, підняти її усвідомлення власної гідності. Тому бажаю вам, щоб у цьому місці, люди черпали живу воду розуміння власної гідності, щоб кожна рука, яка звернулася за поміччю, тут отримала руку, яка її піднімає. Нехай Господь вас благословить і допомагає і щоб ви були щасливі і радісні з того, що робите для інших”, – сказав у своєму вітальному слові владика Тарас.

На освяченні приміщення Карітасу в Новому Роздолі були присутні отець Володимир Мамчин – директор Карітасу Стрийської єпархії, Голова Новороздільської ОТГ Ірина Яценко та Голова опікунської ради у КЗ ЛОР “Роздільський дитячий будинок – інтернат”, учасниця Координаційного центру при ЛОВА, Олександра Янович, а також представники місцевої влади та працівники благодійного фонду.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь