![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120427512_1586714618193694_4415661420662080303_o.jpg)
26 вересня в благодійному фонді Карітас Ужгород відбувся захід для всієї сім’ї «День дружньої родини».
Кожного дня нестабільність та стресові ситуації мають негативний вплив на стан дорослого та дитини і можуть негативно впливати на взаємовідносини в сім’ї. Саме тому, команда Карітасу Ужгород розробила та організувала захід в якому були задіяні всі члени родини.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120424992_1586714991526990_4828967245193309378_o-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120363225_1586714838193672_666712640882356032_o-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120368733_1586714704860352_3344824771407486344_o-1024x913.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120269551_1586714671527022_3941357070511990781_o-768x1024.jpg)
Всі вправи були спрямовані на формування навичок співпраці, зняття емоційної напруги, та отримання позитивних вражень. Теплі, приємні спогади залишаться в нашій пам’яті, та пам’яті дітей – назавжди!
Не дивлячись на погодні умови, нашої цілі було досягнуто! Захід відбувся в рамах проекту «Гуманітарна допомога та психологічна підтримка дітей з вразливих сімей під час COVID-19» за підтримки фонду CNEWA Canada
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/