Image

У Житомирі Карітас передав 300 шкільних портфелів дітям-переселенцям

0 Comments

В переддень 1 вересня благодійний фонд Карітас Житомир передав дітям з родин внутрішньо-переміщених осіб шкільні портфелики. Доукомплектувати які допомогли волонтери зі штабу Житомира. Наповнивши їх необхідним канцелярським приладдям, яке неодмінно стане при нагоді в навчанні.

«Ми хочемо сьогодні роздати близько 300 рюкзачків для ВПО і близько 100 рюкзачків піде у багатодітні родини. Ці рюкзачки розраховані для дітей 1 – 4 класів. З невеликим наповненням всередині. Те, що необхідно для перших уроків: зошити, олівці, пенали, ножиці», – розповідає директор Карітас Житомир о. Олег Лучка.

Першочергово, розповідає директор благодійного фонду, учасниками акції стали багатодітні родини і діти ВПО, якими опікується Карітас. «Ми маємо онлайн – реєстраційну форму, в якій реєструються ВПО і ті люди, які є в складних обставинах життя. Маємо таку певну кількість. Звичайно, коли ми її наберемо, ми її закриємо цю форму, для надання такої допомоги», – пояснює директор Карітас Житомир о. Олег Лучка.

З-поміж інших, своєю кмітливістю, вирізняється шестирічна Аліса, яка одразу береться знайомитись та розповідати про себе. «Я приїхала в Житомир, тому що в Харкові не дуже, тому що війна. Мені тут подобається», – каже першокласниця Аліса Сідоркіна. Цьогоріч дівчинка іде до першого класу та не приховує захоплення, розглядаючи вміст рюкзака. «Мені все подобається в ньому і сам рюкзачок, навіть», – ділиться дівчинка.

Приміряє і перевіряє на зручність шкільний ранець семирічна Софія, яка через війну разом із батьками переїхала до Житомира з Борисполя. Дівчина зізнається: чекає не дочекається, як сяде за парту. «На вихідних мені вже хотілося іти до школи, бо набридло вже відпочивати. Буду п’ятірки приносити», – зауважує школярка Софія Струтинська.

Про нестримну жагу до навчання розповідає і дідусь Софійки. «Я її вчора запитував: може в садочок підеш, а вона каже, що ні, в школу. Як готуємось? Пишемо, читаємо, малюємо усім, чим можна. Помадою теж», – говорить дідусь школярки Сергій Головень. У рамках акції благодійники передали іще 30 шкільних портфелів для школяриків у Новогуйвинській та Станишівській ОТГ.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь