Image

У Львові освятили нове приміщення офісу Карітасу

0 Comments

1 вересня для Карітасу Львів особливий день – сьогодні відбулось освячення нового офісу. Чин освячення здійснив Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк). Після спільної молитви владика звернувся до усіх з вітальним словом: «Важливо, щоб між працівниками завжди панувала згода, любов, порозуміння та єдність. Пам’ятаймо, що не тільки молитва нас освячує, освітлює та провадить до Бога, але також і щоденна праця».

Наша особлива молодь, з Центру дозвілля, підготувала у подарунок для гостей картини, які вони намалювали власноруч під час проєкту арттерапії. Також ці роботи були представлені на імпровізованій виставці у нашому офісі. Кожна має глибокий зміст та сповнена переживаннями пов’язаними з війною в Україні.

Карітас Львів висловлює вдячність Митрополиту Ігорю за його присутність та благословення на подальшу працю. Дякуємо пані Тетяні Ставничій, президентці Карітасу України, за постійну підтримку, надію та натхнення. Пані Тетяна отримала намисто ручної роботи від наших друзів та картину на якій зображені півонії. Її намалювала поетична та творча дівчина Іванка, яка пише вірші та дуже любить квіти.

«Чин освячення приміщення для мене є дуже важливим, це підкреслює цінності Церкви на яких стоїть Карітас, основною з них є любов до ближнього. Хочу подякувати кожному, адже всі великі плани, які ми маємо були б не можливими без вас. Саме ви втілюєте їх, надихаєте нас та допомагаєте працювати далі», поділилась Тетяна Ставнича, президентка Карітасу України.

Особливу подяку Карітас висловлює пану Ігору Макуху, який безкоштовно надав в користування приміщення для нового офісу. «Ми щиро вдячні за ваш великий внесок у нашу спільну справу, яку Карітас робить для України у цей не простий час», зазначили у Карітасі Львова.

Після вручення подарунків директор Карітас Львів, отець Андрій Сенейко, поділився своїми спогадами про роботу фонду в перші дні війни та представив коротку презентацію діяльності за пів року. «Пригадую перші місяці війни, для нас це був не простий час. До того ми жили по-іншому, працювали, мали свої бачення, стратегії, але війна в один момент все змінила і нам довелося пристосуватися до нових викликів. За цей час ми стали сильнішими, хочу подякувати нашим працівникам за відповідальність та віддану працю», розповідає отець Андрій.

Благодійний фонд Карітас Львів активно допомагає переселенцям, які зараз перебувають у Львові та населених пунктах Львівської Архиєпархії. Робота ведеться у таких напрямках: видача гуманітарної допомоги (продукти, засоби гігієни, одяг та взуття), безкоштовні юридичні консультації, емоційна підтримка та психологічна допомога, кризова консультаційна допомога, соціальний супровід. Також здійснюється видача грошових грантів на оренду житла для ВПО. Організовується дозвілля для дітей віком від 4 до 14 років у Просторі дружньому до дитини.

З лютого до серпня було видано 26 557 наборів гуманітарної допомоги для ВПО. 2348 сімей отримали одяг та спальне приладдя. Також було видано 77 244 порцій гарячого харчування. Близько 110 парафій Львівської Архиєпархії отримали гуманітарну допомогу для розповсюдження серед потребуючих.

За останні кілька місяців наша дружня команда поповнилась новими працівниками, зараз нас близько сорока, але на цьому ми не зупиняємось, адже попереду нові проєкти.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь