Image

У Києві відбудеться V Форум соціального служіння

0 Comments

У четвер, 2 грудня 2021 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, відбудеться V Форум соціального служіння УГКЦ «Соціальна відповідальність у громаді: від волонтерства до соціального підприємництва». Захід відбудеться як офлайн у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, так і онлайн. Участь у форумі візьме Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Форум соціального служіння – це щорічна ініціатива Відділу соціального служіння УГКЦ, що дозволяє учасникам із різних єпархій ділитися досвідом, обговорювати пріоритети на наступний рік та надавати нового поштовху для розвитку соціального служіння в громадах УГКЦ.

«Цього року Форум фокусується на темі соціальної відповідальності, до якої ми всі покликані. Адже, за словами Блаженнішого Святослава, “серед нас немає нікого, хто є настільки потребуючим і вбогим, що не міг би допомогти іншому”. Для кожного з нас відкривається цілий спектр можливостей послужити іншому, починаючи із волонтерської допомоги і завершуючи розвитком соціального підприємництва, спрямованого на вирішення соціальних проблем у суспільстві», – зазначає голова Відділу соціального служіння владика Василь Тучапець.

Під час Форуму буде представлено посібник для роботи з волонтерами та деякі кращі волонтерські практики Церкви.

До участі запрошуються представники єпархіальних та парафіяльних «Карітасів», комісій у справах молоді, родини, мирян, а також усі, хто зацікавлений у розвитку соціальної відповідальності та волонтерства в місцевих громадах.

Захід транслюватиме «Живе телебачення».

Департамент інформації УГКЦ
за повідомленням Відділу соціального служіння


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X