Image

У Карітасі Київ відбувся семінар «Успішні шляхи легальної міграції до Німеччини»

0 Comments

«Днями у Карітасі Київ відбувся семінар з підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови та інших мультиплікаторів на тему «Успішні шляхи легальної міграції до Німеччини. Актуальні питання». Даний семінар проходив в рамках проекту «Обізнаний та готовий до Німеччини», який реалізовується Карітасом України за підтримки Дияконії Вюртемберга та за сприяння Фонду притулку, міграції та інтеграції ЄС і діє в 5-и центрах Карітасу, зокрема у Карітасі Київ, – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

Модераторами та основними доповідачами семінару були фахівці з Німеччини, які мають багаторічний досвід роботи у сфері міграції – Юрген Блєхінгер, Магдалене Ляйтц та Сюзанне Краус.

У семінарі взяли участь: керівник проекту «Центри німецької мови в Україні» з Göthe-Institut (м. Київ), представники Німецького центру культури «Відерштраль» (м. Київ), Німецького освітнього центру Deutsches Sprachzentrum (м. Київ), Донецької міської організації товариства німців «Відергебурт» та ін. Під час заходу команда референтів з Дияконії Німеччини представила учасникам про легальні шляхи міграції до ФРН, а саме про перебування з метою возз’єднання сім’ї, працевлаштування, навчання у ВНЗ та професійної освіти, а також розглянуто питання щодо правового статусу репатріантів, змін до Закону про кваліфіковану трудову міграцію, які набудуть чинності з квітня 2020 р.,та набули широкого розголосу в українському суспільстві.

Доповідачами та учасниками семінару спільно обговорено виклики, шанси та небезпеки, що виникають при міграції та важливість належного та своєчасного приготування мігрантів у країні походження до переїзду у ФРН, та важливу участь в даному процесі викладачів німецької мови і фахових консультантів з питань міграції. Учасники мали можливість обговорити з фахівцями з Німеччини ситуації та запитання, з якими вони зустрічаються на практиці та отримати кваліфіковані відповіді. На закінчення усі отримали сертифікати від німецьких спеціалістів.

Від імені БФ “Карітас-Київ” висловлюємо щиру подяку нашим партнерам з Дияконії Вюртемберга за організацію даного заходу і всім учасникам за участь та бажання співпраці.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Обізнаний та готовий до Німеччини» Благодійний Фонд «Карітас-Київ» надає консультації особам, які вирішили іммігрувати до Німеччини щодо легальних шляхів довгострокового перебування в країні. Ми надаємо безкоштовні інформаційно-консультаційні послуги на теми возз’єднання сім’ї, професійно-технічного навчання, працевлаштування чи волонтерства в Німеччині. Ми пропонуємо:

1.       Підтримку та консультування щодо візових процедур, вивчення німецької мови.

2.       Надання загальної інформації про Німеччину.

3.       Підготовку до інтеграції.

4.       Консультування щодо перебування та побуту в Німеччині.

5.       Консультування з інших питань, що стосуються переїзду до Німеччини.

Проект базується на існуючому потенціалі іммігрантів, для більш ефективного процесу інтеграції. Планова еміграція, імміграція та інтеграція в Німеччині розглядаються як послідовний процес і супроводжуються цілісно. Проект не є рекрутерським та не сприяє пошуку роботи за кордоном.

 Контакти центру БФ «Карітас-Київ»:
м. Київ, вул. Микитенка, 7Б
моб.телефон: +38 067 233 48 29
(прийом дзвінків: пн-пт, з 10:00 до 17:00)
email: info.caritas.migrant@gmail.com
Skype: info.caritas.migrant

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: