Image

Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

0 Comments

За період 11.04 – 17.05.20

Потребуючі мешканці селища Новобахмутівка отримали продуктові набори

Відбувся спільний виїзд мобільної команди проєкту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту на сході України» та працівників проєкту «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході Україні» Карітасу Запоріжжя; за підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF) при управлінні United Nations OCHA Ukraine.

Компліментарність двох проєктів та співпраця з активістами ГО «ДоброДар», особливо важлива в умовах пандемії корона вірусу COVID -19. Завдяки спільним зусиллям і вдалій організації роботи, допомогу отримали найбільш уразливі бенефіціари.

Літнім людям з обмеженими можливостями, багатодітним родинам та самотнім матерям, в с. Новобахмутівка за допомогою соціальних робітників «ДоброДару» було видано 100 продуктових наборів.

Ця допомога стала вагомою для мешканців села, яке розташоване в 5 км від лінії зіткнення. В буферній зоні зараз особливого гостро відчуваються наслідки складної економічної ситуації та тривалої кризи на сході України.

Проект «Піклування в кожен дім» активно діє на Тернопільщині в період карантину

Завдяки партнерству Карітасу Укрїни та P&G в межах проекту «Піклування в кожен дім», Карітас Тернопіль отримав професійні пральні засоби.

Дана продукція призначена для забезпечення благодійної пральні Карітасу, послугами якої користуються більше 60-ти потребуючих осіб.

Також, частина пральних засобів була передана в наступні установи Тернополя та Тернопільської області:

 • Благодійна організація «Дім милосердя» м. Чортків;
 • Притулок для престарілих людей м. Чортків;
 • Родинний дім «Введення в храм Пречистої Діви Марії»;
 • Дім Милосердя «Святої Вероніки», для літніх людей, с.Петриків;
 • Тернопільська обласна лікарня «Хоспіс»;
 • Територіальний центр надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради;
 • Карітас Тернопіль « Благодійна пральня».

Висловлюємо велику вдячність компанії P&G та Caritas Ukraine, ваша підтримка для нас надзвичайно важлива.

Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії відкрив телефонну «гарячу» лінію у зв’язку із поширенням COVID-19

Якщо вам потрібна допомога або ви знаєте того, кому вона потрібна у зв’язку із поширенням COVID-19, телефонуйте за номером +380 68 618 8702 (Пн – Пт з 10:00 до 18:00) контактна особа – Наталя.

На цю лінію просимо звертатися також волонтерів, благодійників, жертводавців, які хочуть долучитися до діяльності Центру Допомоги Карітасу СДЄ під час епідемії коронавірусу.

Ми спробуємо знайти того, хто вам допоможе.

Медичні установи столиці Чернігова, Славутича та Мени отримали засоби дезінфекції від Карітасу Київ

В рамках протидії пандемії COVID-19, благодійний фонд «Карітас-Київ» передав антисептики:

Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги,

Київській міській клінічній лікарні №3,

Київському міському центру соціально-психологічної допомоги,

Притулку для жінок та дітей, які постраждали від насильства в сім’ї,

Чернігівській міській лікарні №4, а також медичним установам Славутича та Мени.

Дякуємо партнерам AB InBev Efes Ukraine за надані засоби дезінфекції. Висловлюємо Вам свою повагу за соціальну відповідальність, небайдужість та бажання допомагати іншим.

В Ірпінський госпіталь ЗСУ благодійники передали пральний порошок та засоби гігієни

В Ірпінський Госпіталь ЗСУ передали пральний порошок, вологі серветки, гелі для душу та одноразові бритви для потреб військових і тих, хто ними щоденно опікується.
Важливо є у часи війни та пандемії для кожного з нас робити все, що залежить зокрема від кожного українця – молитися, підтримувати та допомагати чим можемо!
Благодійну допомогу госпіталь отримав завдяки співпраці компанії P&G та Карітасу України «Піклування в кожен дім», за участі Карітасу Київ.

20 сімей у Львові отримали допомогу від Карітасу

20 сімей бенефіціарів проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» отримали на днях побутову хімію та канцелярське приладдя для навчання та розвитку дітей.

Щиросердечно дякуємо за надані миючі засоби соціально відповідальній компанії Procter & Gamble P&G, а також компанії Нова Пошта за книги!

Парафіяльні Карітаси продовжують видавати продуктові набори для вразливих категорій населення, що опинилися в потребі за час карантину

Цього разу 20 осіб отримали допомогу від Карітасу м.Новодністровськ Чернівецької Єпархії, за сприяння Карітас Оломоуц (Arcidiecézní charita Olomouc ) та METRO Cash & Carry Ukraine

Карітас Сєвєродонецьк передав професійні засоби прання в лікарні міста та області

Завдяки Карітасу Сєвєродонецьк, пральним порошком були забезпечені:

 • військовий госпіталь м.Сєвєродонецьк,
 • інфекційне відділення ЦМР м. Рубіже (опорна лікарня для хворих на COVID-19),
 • сім’ї які опинилися в складних життєвих обставинах м.Золоте-4, с. Оріхове, що знаходяться на лінії розмежування в Луганській області.
 • Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X