Image

Приємне дозвілля для людей золотого віку

0 Comments

Минулими вихідними Карітас Мукачівської греко-католицької єпархії вітав дорогих гостей – людей похилого віку, які зібралися разом для проведення цікавого дозвілля.

Розпочали зустріч спільною молитвою, після чого сестра Тереса провела невеличку бесіду – катехизацію та розповіла про таїнство Євхаристії як джерело духовного скарбу Церкви.

Після науки наші учасники заходу змагалися у біблійній вікторині з метою заохочення до читання Святого Письма. Але як же наші милі, творчі, активні бабусі без рукоділля? На допомогу поспішила майстриня з hand made Анжела Приміч.

Разом з жінками вони натхненно творили аплікацію «паперова вишиванка». Після кропіткої праці на всіх чекав святковий обід.

Весь захід пройшов у теплій, невимушеній, дружній атмосфері та згуртував людей похилого віку на активне спілкування та живий контакт з дійсністю, пробуджуючи внутрішній потенціал та позитивні емоції.

Якщо Ви або Ваші знайомі похилого віку потребують сторонньої допомоги, звертайтесь за телефоном +380666008283 Марина Русин керівник проекту «Домашня опіка».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X