![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/dobadidrogobych.png)
Спільний проєкт допомоги старшим людям «ДоБаДі», який реалізується спільно з БФ «Життєлюб» та «Новою Поштою» набирає обертів!
Пакунки з продуктами – якраз напередодні свята Великодня – отримали самотні люди «золотого» віку, якими опікується Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У кожного із них своя житейська історія і свої проблеми – хто пересувається за допомогою інвалідного візка, хто прикутий до ліжка, хто просто потребує допомоги та підтримки. Але варто було бачити їхні щасливі обличчя, коли вони отримували пакунки з рук працівників Карітасу!
Для проєкту важливі не просто цифри розданих пакунків, а те, що за кожним «дякую» стоять історії наших життєлюбів – людей, які прожили довге і цікаве життя.
Ось такі вони, наші Ба та Ді:
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/taras-576x1024.jpg)
Пан Тарас (85 років). Незважаючи на поважний вік – волонтер! Багато волонтерив на війні на Сході України, постійно допомагає у Карітасі – його добре знають і члени Клубу літніх людей, який він регулярно відвідує, адже так хочеться поспілкуватись!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/ganna-76-rokiv-768x1024.jpg)
Пані Ганна (76 років) щиро дякує: «Я так вдячна за кожен дзвінок і надану допомогу!».
Життя у неї – можна книжку писати, було і сумне, і добре. Народилася у Німеччині, куди були вивезені її батьки за часів Другої Світової війни. Мала родини, доньку, але зараз самотня, хоч і не втрачає житейського оптимізму.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/lyubov-78-rokiv-512x1024.jpg)
Схожа доля і у пані Любові (78 років) – теж народилась у концтаборі у Німеччині. Вік дає своє, важко ходити, але залишається активною учасницею Клубу літніх людей..
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/galyna-85-rokiv-768x1024.jpg)
Пані Галина (85 років) як дитина радіє, коли до неї телефонують та відвідують, адже після смерті чоловіка мешкає сама. А тут – напередодні свята гості з подарунками!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/sofiya-768x1024.jpg)
«Дуже дякую тим всім, що дали допомогу. Дай їм Боже здоров’я, за те, що вони не забувають тих старих людей. Дуже дякую за все. Це для мене є дуже велика допомога», – каже 85-річна пані Софія. Вона давно з Карітасом, ще з того часу, як допомога була потрібна її прикутому до ліжка чоловікові і сину з інвалідністю. А тепер і їй, яка втралила здоров’я у важкій праці на будівництві, потрібна допомога, за яку вона щиро вдячна.
Все більше Ба та Ді отримали наші продовольчі пакунки, все більше щасливих очей і слів вдячності. Все більше житейських історій. Але потреба ще дуже і дуже велика. Проєкт триває!
Долучитись до проєкту ДоБаДі можуть всі бажаючі представники бізнес-структур – для участі підприємству достатньо обрати один або декілька населених пунктів і впродовж принаймні трьох місяців постачати йому продуктові набори. Вартість одного – 280 гривень, і його вистачає на місяць. Вартість партії наборів із 50 штук на місто – 14 000 грн. Пишіть на пошту happyoldcomua@gmail.com
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/