Міжнародний день сім’ї з Карітасом

“Сім’я – це бути разом і відчувати, що ми є одним цілим”
Святослав Шевчук

Наскільки важливим є добро і щастя кожної людини для українського народу?

Як вибудувати взаємини, покласти в основу найщирішу любов, додавати «приправ» у подружні стосунки, бути відповідальними батьками – секретами успіху поділяться з нами спікери – подружжя Олі та Максима Бондаренків 15 травня об 11:00.

Батьки шістьох дітей, сімейні консультанти, які з 2006 року ведуть різноманітні форми служіння по супроводу сімей (родинна порадня, передшлюбні науки для наречених, «Школа народжувати» для вагітних, батьківський клуб, семінари), практичні Експерти із подружніх суперечок, у яких постійно вдосконалюються, а головне вчаться пробачати та миряться.

Максим – автор книг на тему Батьківства. Засновник «Осередку Відповідального Батьківства», ЛА УГКУ та інтеграційних «Центр Підтримки Сім’ї» при Карітас України, перший в Україні тренер ініціативи Tato.net.

Оля – інструктор Природніх Методів Розпізнавання Плідності, засновниця та координатор клубу мам у декреті.

У програмі заходу:

– Простір живого спілкування зі спікерами;
– Перегляд мультфільмів та слайдів;
– Домашнє завдання на обідню перерву;
– Привітання матусів з Днем Матері.

Організаторами заходу є самі родини, тому запрошуємо усіх бажаючих зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/gynzDpk

Місце проведення – ZOOM

Захід відбудеться в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» Карітас Запоріжжя.