Image

«Місце, де можна робити добро»: зібрано 130 949 гривень

0 Comments

У мережі АЗК SOCAR завершилася благодійна акція зі збору коштів для допомоги молодим людям з інвалідністю. З кожного святкового пряника, який гості SOCAR купували на касі АЗК, 10 гривень перераховували у благодійний фонд Карітас України на устаткування інклюзивних центрів, які відвідує молодь.

Крім того, користувачі програми лояльності SOCAR могли долучитись до благодійної ініціативи перерахувавши свої бонуси та кошти у додатку SOCAR level (розділ «Благо).

З радістю повідомляємо вам, що за час дії доброчинної акції благодійникам із мережі АЗК SOCAR вдалося зібрати 130 949 гривень.

Нагадаймо, у Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях діють 8 інклюзивних центрів, якими опікується благодійний фонд Карітас України. Загалом, їх відвідують 450 дітей та молодих людей з інвалідністю. Кожному із центрів потрібно придбати спеціальне устаткування, яке полегшуватиме щоденний побут молодих людей.

«За зібрану суму наші центри по роботі з людьми, які мають інвалідність, зможуть придбати нове обладнання для підтримки напрямку трудової реабілітації, а також розвитку корисних навичок», — пояснив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

Розвиток інклюзивного суспільства є частиною корпоративної соціальної відповідальності SOCAR Energy Ukraine. Як на території власних АЗК, так і в партнерстві з іншими організаціями ми постійно розбудовуємо відкрите, доступне та інклюзивне середовище для різних соціальних груп. Спільна із фондом Карітас України акція «Місце, де можна робити добро» — одна із частин цієї роботи.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь