Image

Мешканцям Ланчина привезли продукти, питну воду та одяг

0 Comments

Продукти харчування, питну воду, одяг та засоби гігієни — все це працівники Карітасу Коломия роздали мешканцям смт.Ланчин.

Особисто місце стихійного лиха відвідав владика Василь Івасюк, директор «Карітасу Коломиї» о. Сергій Триф‘як, протопресвітер Ланчинський о. Василь Ткачук та економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. м. Володимир Фірман, який, з благословення митрополита Василія Семенюка, доставив потерпілим воду (100 блоків).
Під час візиту духовенство поспілкувалося з представниками місцевої влади, рятувальниками та потерпілими.

Люди дякують за допомогу, розповідають про власні біди й показують обійстя. Всього за 20 хвилин водна стихія завдала жахливих збитків, наслідки яких ліквідовуватимуться ще кілька років. Комусь пощастило більше, комусь менше, а дехто і взагалі залишився з житлом, яке відновити вже неможливо. Втім, постраждалі від повені дякують Богу за те, що обійшлося без жертв. Загалом в Ланчині від повені постражлало близько 150 помешкань. На місці працює Національна гвардія України, яка допомагає у розчищенні території.

Пакети з допомогою,за присутності духовенства, було роздано, в місцях де можливо проїхати транспортом, решту залишили в храмі Зіслання Святого Духа, де попіклуються про те, щоб все необхідне доставити й іншим.

Свої пожертви можете перечислити на рахунок:
БФ «Благодійний фонд «Карітас Коломия», ЄДРПОУ 26054921,
р/р UA613366770000026002052530044
Призначення: благодійна допомога постраждалим від повені.

Categories: News | Новини

Залишити відповідь