![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/422441739_715968210634817_4855544032083551541_n.jpg)
Мета підписання Меморандуму – об’єднання зусиль задля захисту та забезпечення додержання прав і свобод людини й громадянина, у тому числі населення, яке постраждало від тимчасової окупації та збройної агресії РФ, депортованих та тих, які виїхали за кордон.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/422391698_715968280634810_2467641984423124705_n-1024x768.jpg)
Під час зустрічі сторони обговорили сфери та пріоритетні напрями співпраці. Домовились взаємодіяти у виявленні фактів торгівлі дітьми та експлуатації серед викрадених, депортованих і повернених громадян України.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/420955118_715968217301483_4383202752616254611_n-1024x768.jpg)
Планується також налагодити співпрацю, спрямовану на підтримку людей, які повертаються до своїх попередніх місць проживання як з-за кордону, так і з територій громад, де вони проживали після вимушеного переміщення.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/420798810_715968257301479_8459914297722815993_n-1024x768.jpg)
Триватиме робота й в наданні необхідної допомоги поверненим українським дітям. Також буде напрацьований план моніторингових візитів до місць тимчасового поселення українських громадян за кордоном, зокрема, в країнах, де працюють офіси Карітасу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України