![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87181352_1264117063779004_2523027565363331072_n.jpg)
21 лютого 2020 року, благодійний фонд «Карітас Краматорськ» відсвяткував 5-ту річницю з дня створення. З цієї нагоди в Авангард-Холі відбулося свято, на якому відбулось нагородження постійних партнерів та волонтерів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87687481_1264118050445572_1781341753350029312_n.jpg)
«Карітас Краматорськ об’єднує небайдужих людей, які готові прийти на допомогу тим, хто потребує особливої турботи і опіки. За 5 років зроблено багато. Сподіваюся, що нам вдасться реалізувати ще більше ініціатив. Я мрію про те, щоб результатом нашої десятирічної роботи – через п’ять років – стало «розвантаження» Центру зайнятості через створення соціальних бізнес-проектів; хочу, щоб люди мали хорошу роботу і хорошу зарплату!», – зазначив директор фонду отець Василь Іванюк.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87279112_1264117693778941_8558113312447922176_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87147747_1264116723779038_3223009610004692992_n.jpg)
На заході було нагороджено подяками за плідну співпрацю більше 60 партнерів організації; нагороджено медаллю «За зцілення людських душ» – 10 працівників, що присвятили Карітасу Краматорськ 5 років неспинної праці.
Директора о. Василь Іванюка нагороджено численними подяками та подарунками від гостей та партнерів організації.
Tags: #карітас краматорськ #ювілей