Image

Карітас Коломия працює на повну і охочі можуть їм допомогти

0 Comments

Найменшій волонтерці в Карітас Коломия 5 років. Вже третій день поспіль студенти і школярі збираються в офісі БО «БФ «Карітас Коломия»» і пакують харчові набори для потребуючих людей у цей скрутний для України час. Вони дізнаються про це із соціальних мереж, телефонують один одному і приходять допомагати.

Частина працівників Карітасу Коломия зосередженні на тому, щоб зібрати якомога більше інформації про те, де можна розмістити вимушених переселенців. Вони дбають про забезпечення їх харчами, гігієнічними наборами і психологічною допомогою.
Волонтери запакували вже понад 100 продуктових наборів, їх розвозять тим, хто не може вийти з дому, або ж не має на це грошей. Також працівники не припиняють опікуватися і доглядати людей похилого віку, забезпечуючи їх всім необхідним.

У цей час триває і робота з допомоги дітям із кризових сімей: з ними постійно контактують, підтримують їх і психологічно, і продуктами.
Благодійна їдальня працює в екстреному режимі. Щодня видається понад 200 гарячих обідів переселенцям та усім, хто звертається до Карітасу.
Люди працюють майже без відпочинку. «Солідарно, ефективно і спокійно – так намагаємося зробити максимально, що можемо. Допомагаймо один одному і Господь допоможе нам!», – говорить Ірина Турянська, секретар Карітасу Коломия.

Проте додаткова допомога потрібна постійно:
Потрібні волонтери – звертатися за тел. (096) 136 11 50 (Іванка).
Потрібні ліжка, ковдри, стільці – звертатися за тел. (067) 342 94 99.
Потрібні кошти для закупівлі харчів, питної води, гігієнічних засобів, сезонного одягу – звертатися за тел. (067) 342 94 99 (уточняйте, потреба в чому є на конкретний момент).
Рахунки на які можна переказати кошти для допомоги постраждалим від російської агресії.
Карітас Коломия дає можливість кожному небайдужому громадянину відчути себе причетним до великою справи перемоги над ворогом. Кожна наша дія у напрямку допомоги іншому робить нас сильнішими.

Контакти тих, хто може прийняти до себе або надати житло тимчасово переміщеним особам, особливо з маленькими дітьми – звертатися за тел. (067) 342 94 99


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь