![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/397066649_392605899757022_6772561551270220578_n.jpg)
У таку допомогу увійшло 500 продуктових наборів. Завдяки підтримці Caritasverband Trier благодійникам вдалося відправили допомогу для Бериславської громади, що на Херсонщині й підтримати Карітас Херсон – пише видання Правда.ІФ.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/397050253_392605729757039_5575033503509969240_n-1024x771.jpg)
Одна з постраждалих, пані Олена, сама виховує трьох дітей:
«Щиро дякую за вашу безцінну допомогу продуктовими наборами. Ваша щедрість та увага дали мені не лише необхідні продукти, вони також подарували мені віру в доброту та підтримку людей навколо. Ця допомога виявилася надзвичайно важливою для мене та моєї сім’ї. Ще раз дякую вам за вашу турботу та великодушний внесок у наші життя,» – каже Олена.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/398805460_392605976423681_7146746707915096726_n-1024x768.jpg)
Допомога продуктовими наборами – це важливий спосіб підтримати тих, хто знаходиться у складних життєвих обставинах. Працівники Карітас Івано–Франківськ сформували та відправили 500 продуктових наборів.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/