Image

Карітас долучається до проекту ЕРАМ Україна та МОН задля технічного оснащення шкіл

0 Comments

23 листопада 2021 року Міністерство освіти і науки України та ІТ-компанія ЕРАМ Україна підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку освітніх технологій, який передбачає обмін інформацією, підвищення якості освіти завдяки використанню цифрових рішень, а також участь у заходах, присвячених реформі освіти та науки.

«Щодня ми працюємо над тим, аби освітнє середовище було сучасним і цифровим. Сьогодні важко уявити реалізацію багатьох процесів і завдань без сучасного гаджета, освіта тут не є винятком. Ми вже почали забезпечувати педагогічних працівників шкіл ноутбуками в межах проекту «Ноутбук кожному вчителю». Проте ми не зупиняємося на цих можливостях і постійно шукаємо партнерів, соціально відповідальний бізнес, який зможе долучитися до допомоги школам і освіті. Ми вдячні компанії ЕРАМ Україна за готовність підтримувати цифрову трансформацію освіти», – зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.

На початку року Державна служба якості освіти провела онлайн-анкетування щодо організації дистанційного навчання у школах в 2020/2021 навчальному році:

  • 22% респондентів відзначили низьку якість інтернет-зв’язку як перешкоду освітньому процесу;
  • 8,8% батьків зазначили, що в них відсутній комп’ютер;
  • 53% опитаних вчителів повідомили про проблеми технічного характеру.

«Підтримка молоді та розвиток освіти є одним з ключових напрямів сталого розвитку. Щороку EPAM інвестує в розвиток освіти, підтримує партнерські проекти та створює свої. Відповідаючи на виклики часу, швидкий перехід в дистанційне навчання, ми маємо допомогти освітній системі України бути сучасною, зокрема у використанні цифрових інструментів і рішень. А також переконатися в доступності цих інструментів для всіх учасників освітнього процесу», – повідомив виконавчий директор ЕРАМ Україна Сергій Рожок.

Проектом підтримки EPAM стане допомога з технічним оснащенням шкіл в областях, де є представництва компанії. Перша партія спрямовується на потреби шкіл Хмельницької області, до кінця року сільським школам буде передано до 100 одиниць комп’ютерної техніки. Карітас України виступить партнером із передачі техніки.

Передача комп’ютерної техніки середнім начальним закладам буде здійснюватись через місцеві організації мережі Карітасу в Україні.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X