![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190618_1134120.jpg)
Впродовж трьох літніх місяців працівники проекту «Стійкість та розвиток» БФ «Милосердя – Луганськ» продовжували свою роботу в пришкільних ігрових кімнатах.
Фахівці фонду намагалися урізноманітнити життя дітей, які залишились відпочивати на канікулах вдома. Кожного дня проводили цікаві заходи, майстер-класи, ігри, подорожували улюбленими місцями рідного селища, варили смачну кашу, ліпили поробки із солоного тіста, грали у футбол, брали участь у конкурсах краси, сперечались, погоджувались і радились, будували плани на осінь і чекали зустрічей зі своїми шкільними друзями.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0232.jpg?fit=640%2C428)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0429.jpg?fit=640%2C428)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0487.jpg?fit=640%2C428)
Нехай ці теплі спогади зігрівають нас впродовж всього року, а БФ «Милосердя – Луганськ» разом з партнерами Карітасом України та Caritas Österreich продовжують свою роботу. Зовсім скоро на дітей чекають цікаві свята, майстер-класи та багато сюрпризів.
Будьте з нами, бо ми вас любимо!