Хто вони, переможці конкурсу ґрантів програми “Студії живої парафії” 3.0.

Впродовж трьох весняних місяців 20 священиків та 20 представників від парафій УГКЦ наполегливо здобували знання, щоб розвивати соціальне служіння у своїх громадах.

Пригадуємо, що освітньо-ґрантова програма “Студії живої парафії” відбулася втретє. Реалізовується БО “Львівською освітньою фундацією” у співпраці з МБФ “Карітас України” під патронатом Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ.

По завершенні навчальних модулів випускники взяли участь у конкурсі міні-ґрантів для реалізації соціальних проектів. Географія зголошених ініціатив Західна, Центральна та Південна частини України. За результатами відбору фінансування отримають 10 громад.

№ п/пНазва проектуОбластьНаселений пунктВідповідальна особа
1.Дитяча платформа “Ти – особливий”Львівськас. Іванівціо. Володимир Кузик
2.“Ми разом”Хмельницькам. Полоннео. Володимир Часковський
3.Школа відповідальної любовіЖитомирськасмт. Ружино. Іван Стефанишин
4.Спільнота “Агапе”Тернопільськам. Хоростківо. Петро Цвях
5.Подаруй дитині казкуЛьвівськам. ПустомитиОлеся Бігус
6.Парафіяльна пральняІвано-Франківськасмт. Лисецьо. Федір Бойко
7.Інноваційна сучаснакатехизаціяІвано-Франківськас. Братківціо. Роман Дармограй
8.Майстерня декору “Добре сонце”Вінницькас. Щіткио. Микола Дуркалець
9.Сонячний кіноклубХерсонськас. Сонячнео. Юрій Стронянський
10.Студія-гурток різаної свічки “Світло Христове”Тернопільськас. Загір’яо. Андрій Олійников

Різноманіття проектів приємно дивує. Адже у громадах з’являться свічкові майстерні, фотошколи, театральні студії для дітей з неповносправністю, парафіяльна пральня, кіноклуб, а також майстерня для нечуючих дітей.

Вітаємо переможців і бажаємо швидкої реалізації запланованого!

_________________

Програма реалізовується БО “Львівською освітньою фундацією” в рамках проекту Карітасу України «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні». Під патронатом Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ.