Image

Гуманітарна допомога для соціальних та медичних закладів Бориспільської громади

0 Comments

12 листопада 2021 року, Бориспільська міська територіальна громада отримала понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Це відбулось в рамках акції “Піклування в кожен дім” від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” та компанії “Procter & Gamble”.

Миючі засоби, що нині зберігаються у складі на «Новому ринку», найближчим часом поїдуть до соціальних та медичних установ Бориспільщини.

Представники місцевої адміністрації зазначили, що така допомога бізнесу та благодійних організацій наразі є край важливою. “Ми дуже дякуємо за таку допомогу благодійникам та колективу компанії “Procter & Gamble”, за те, що вони нам допомагають в такі не лагкі часи. Це ще раз вказує на те, що бізнес не стоїть осторінь проблем, які стосуються нашого міста та всієї України”, – сказав Євген Грона, заступник міського голови Борисполя.

Цей вантаж розподілять між медичними та соціальними закладами міста, зокрема допомогу отримають:

  • Бориспільська лікарня,
  • Амбулаторія первинної ланки,
  • соціальний центр,
  • реабілітаційна установа “Наш дім” та інші.

“”Піклування в кожен дім” – це наша спільна акція з “Proctor&Gamble”, яка відбувається вже майже два роки. За цей період вона охопила близько 18 000 людей по всій Україні, як фізичних осіб, яким ми допомагали, 135 лікарень й медичних установ по всій країні отримали допомогу і також 177 соціальних закладів. Я дуже щасливий, що до цієї чудової статистики долучаться ще й соціальні та медичні установи міста Бориспіль”, – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь