Image

Великодній сніданок для потребуючих людей зготували у Карітасі Дрогобича

0 Comments

23.04.12
У світлий празник Воскресіння Господнього працівники Карітасу Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ організували святковий великодній сніданок для потребуючих самотніх, безпритульних та соціально вразливих людей міста та району.

Більше 30 людей, які прийшли на сніданок, відчули справжню радість Христового Воскресіння, куштуючи смачну їжу та вітаючи один одного святковим привітанням «Христос Воскрес!», відчуваючи і душевне тепло та турботу, і практичну опіку тими, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Працівники місцевого Карітасу заздалегідь запрошували усіх потребуючих, які з великою радістю прийшли на свято.

Великодній сніданок, як і Святий вечір, стають традиційними благодійними акціями, які організовує ця організація. «Я вже не міг дочекатися, коли знову до вас прийду», розповідає 40-річний самотній Степан, для якого спілкування на таких зустрічах стало чи не єдиною радістю у житті.

Сніданок розпочався урочистою молитвою та привітанням з нагоди свята, з яким звернувся до гостей директор Дрогобицького Карітасу о. Ігор Козанкевич. «Радійте та вітайте один одного зі світлим святом Великодня!» ? сказав отець, ? «Ми щасливі, що черговий раз збираємо за святковим столом усіх людей, яким потрібна наша підтримка». О. Ігор освятив паски та усі продукти великоднього столу, після чого запросив до трапези.

Радісно та зворушливо було спостерігати за людьми, які з задоволенням споживали приготовані страви, ділилися розповідями про своє нелегке життя, а наостанок щиро дякували організаторам за можливість гарно відсвяткувати Великдень.

«Ми безмежно вдячні усім жертводавцям, добродіям, без допомоги яких цей сніданок був би неможливим. Дехто вже не вперше зголошується нам допомогти, розуміючи, що у такий спосіб запрошують воскреслого Ісуса до своїх домівок, адже всю повноту свята можна відчути тоді, коли ділишся радістю з іншими.

Великим задоволенням є бачити усмішки та сльози радості в очах людей, які до нас приходять», ? розповідає Наталія Яцик, працівник тамтешньої організації Карітасу.

Categories: Новини

Залишити відповідь